Chcete vědět víc?

Napište nám
 

Vyrovnávací nádrž mezi robotem a chladícím tankem Lely Nautilus. Buffer od společnosti Boetech automaticky uskladňuje mléko v době vyprazdňování a sanitace chladícího tanku Lely Nautilus, takže dojící roboty stále dojí bez přerušení. Po sanitaci se mléko automaticky přepustí z bufferu do předchlazeného tanku Lely Nautilus. Celý proces probíhá automaticky bez asistence chovatele, takže mlékař může mléko vyzvedávat klidně i během noci a Vy můžete v klidu spát.

 

Nádrž Boetech buffer pomáhá zvyšovat kapacitu dojících robotů, protože jejich provoz není přerušen sanitací chladícího tanku. Díky tomuto systému se zvyšuje kapacita jednoho dojícího robotu až o 8 dojení denně a 100 litrů mléka na víc.

 

Reference:Farma U Vejnarů

Farma U Vejnarů


Kněžnice - okres Jičín, kraj Královehradecký


PROTECO AGRO s.r.o.

PROTECO AGRO s.r.o.


Ohaře - okres Kolín, kraj Středočeský


Zemědělské družstvo Přeštěnice

Zemědělské družstvo Přeštěnice


okres Písek, kraj Jihočeský


Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.