Datum zveřejnění: 13.03.2019
V rámci prémiové výbavy STEYR EXKLUSIV nabízíme našim zákazníkům první třídu, kvalitní výbavu a jedinečné zážitky při práci. Věříme v kvalitu pro naše zákazníky.

 

Proto každý, kdo zakoupí model STEYR s převodovkou S-CONTROL CVT, získává luxusní výbavu STEYR Exklusiv ve standardu (tato nabídka platí při objednání traktoru do konce června 2019).

 

Poznej exkluzivní výbavu STEYR:

Výbava STEYR EXKLUSIV nabízí  první třídu, kvalitní výbavu a jedinečné zážitky při práci. Věříme v jedinečnost značky STEYR, proto se staráme o každého našeho zákazníka, aby práce pro něj nepředstavovala pouze práci, ale jeho traktor se stal chloubou a šperkem pro každý den.

 

CO VÝBAVA OBSAHUJE:

 

STEYR SOUND SYSTEM

Kvalitní poslech hudby zajistí výkonný audio systém STEYR se čtyřmi výkonnými reproduktory a subwooferem pro všechny milovníky hudby.

 

STANDARD LEATHER PACKET

Prvním dotekem oceníte na výbavě kvalitní kožený volat, který je speciálně obšitý červenou nití, a následný komfort mechového koberce STEYR.

 

 

SEDADLO DELUXE DUAL MOTION

Výbava STEYR EXKLUSIV zahrnuje nízkofrekvenční sedadlo DUAL MOTION s  dvoustupňovým vyhříváním a pasivním odvětráváním pomocí zásobníku s aktivním uhlím pro celodenní pracovní nasazení.

 

 

LED OSVĚTLENÍ

Při práci v noci Vaše operace povede 16 LED pracovních světel s výkonem 2000 lm, které s přehledem vytvoří osvětlení 360° kolem celého traktoru.

 

 

PLYNULÁ PŘEVODOVKA S-CONTROL CVT

Technologie S-TRONIC převezme řízení traktoru při nízké spotřebě paliva a mnohem více pro maximální komfort obsluhy stroje.

 

 

AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

Automatická klimatizace pro příjemné pracovní prostředí v předem nastavené teplotě*.

*Automatická klimatizace není zahrnuta do výbavy STEYR EXKLISIV u modelu PROFI CVT. Zde je k dispozici pouze na přání.

 

 

VLASTNÍ JMÉNO NA TRAKTORU

Nyní máte možnost označit si svůj traktor jménem.

 

 

PNEUMATIKY MICHELIN

V rámci prémiové výbavy STEYR Exklusiv je každý traktor osazen značkou předního výrobce pneumatik MICHELIN.