Chcete vědět víc?

Napište nám
Žací kombinace má jeden účel: maximální plošný výkon v optimální kvalitě a v co nejkratším čase.

 

Je ideálním řešením pro velké podniky a podniky nabízející služby, které požadují maximální produktivitu a nízké provozní náklady.

SILVERCUT DISC C je kombinací vícero žacích strojů – jednoho čelního a dvou vzadu nesených. Díky velkému pracovnímu záběru až 14,6 metrů nabízí maximální produktivitu s plošným výkonem až 22,5 ha/h. Tím se stává nepostradatelným pomocníkem pro velké podniky a poskytovatele služeb. Zajisté vás potěší i celková kvalita zpracování žacích strojů s mimořádně dlouhou životností.

 

SEKVENČNÍ ZVEDÁNÍ

HYDRAULICKÁ STABILIZACE - stabilizace pomocí hydrauliky garantuje spolehlivé a šetrné zvedání žací lišty i lepší kopírování terénu. Hydraulická stabilizace totiž umožňuje sekvenční zvedání žací lišty. To znaená, že se nejprve zvedne vnitřní strana a poté až vnější strana žací lišty.

 

OPTIMÁLNÍ ŘEZ A KVALITNÍ PÍCE

HYDROPNEUMATICKÉ ODLEHČENÍ - systém hydropenumatického odlehčení garantuje přesný řez, a především sklizeň čisté a kvalitní píce potřebné pro chovaná zvířata. Umožňuje snadné a rovnoměrné sečení v jakémkoliv terénu a v různých pracovních podmínkách. Stupeň odlehčení a přítlak žací lišty lze velice snadno a rychle upravit i v průběhu sečení.

 

KINEMATICKÝ SYSTÉM OCHRANY

JIŠTĚNÍ CSS - v případě najetí na překážku se bezpečnostní pojistka okamžitě aktivuje. Díky speciální poloze závěsu se žací lišta současně posune směrem dozadu a nahoru. Po překonání překážky se lišta automaticky vrátí do původní pracovní polohy. Citlivost mechanismu lze volně nastavit.

 

DOKONALÝ PRŮCHOD PÍCE

SPECIÁLNĚ TVAROVANÉ DISKY

Během sečení je nejdůležitější, aby posečená hmota nepůsobila za žací lištou jako překážka. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli žací lištu se speciálně tvarovanými disky z otěruodolné oceli HARDOX s tloušťkou 4 mm. Ty zároveň odvádí cizí tělesa a brání znečištění píce.

 

SPOLEHLIVÁ POJISTKA PROTI PŘETÍŽENÍ

SYSTÉM DDSS - ve firmě SIP vyvinuli v roce 2007 novou generaci žacích lišt, v nichž byl poprvé zakomponován systém jištění proti přetížení DDSS. Žací disky jsou jednotlivě jištěné pomocí střižných kolíků eliminuících působící sílu a poškození žací lišty. Navíc disponují QCS - snadným a časově úsporným systémem výměny nožů. Výměnu lze provést přímo na poli.

 

NEPOŠKOZENÝ DRN

PERFEKTNÍ KOPÍROVÁNÍ - žací stroj SILVECUT DISC neustále kopíruje veškeré nerovnosti terénu díky středovému zavěšení žací lišty a extrémně robustnímu nosnému rámu. Výsledkem je rovnoměrně posečená tráva, čistá píce a nepoškozený porost. Maximální úhel přizpůsobení terénu činí -15°a +35°. 

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY

Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr SILVERCUT DISC 800 RC SILVERCUT DISC 900 C SILVERCUT DISC 900 C FC SILVERCUT DISC 900 C RC
Pracovní záběr (m) 8 8,74 8,69 8,83
Hmotnost (kg) 2320 1860 2320 2450
Počet žacích disků 14 16 16 16
Počet nožů na disku 2 2 2 2
Požadavek na traktor (kW/k) 120/160 90/120 140/190 161/220
Kondicionér s gumovými válci  - prstový s gumovými válci

Soubory ke stažení:


 

Brožura sklizeň píce SIP

16.93 MB

 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.