Chcete vědět víc?

Napište nám
Vzadu nesené žací stroje se středovým zavěšením žací lišty umožňují optimální přizpůsobení konkrétnímu terénu díky plynulému hydraulickému odlehčování.

 

Každodenní práce vyžaduje spolehlivou a kvalitní techniku jako jsou robustní diskové žací stroje SILVERCUT DISC. Modelovou řadu SILVERCUT DISC S vystihují tři hlavní přednosti – optimální přenos síly z traktoru na agregovanou žací lištu díky extrémně robustnímu nosnému rámu a masivnímu pohonu, maximální efektivita práce a čistá a kvalitní píce díky technologii hydropneumatického odlehčení.

 

SEKVENČNÍ ZVEDÁNÍ

HYDRAULICKÁ STABILIZACE - stabilizace pomocí hydrauliky garantuje spolehlivé zvedání, a především lepší kopírování terénu. Hydraulická stabilizace totiž umožňuje sekvenční zvedání žací lišty. To znamená, že se nejprve zvedne vnitřní strana a poté až vnější strana žací lišty.

 

OPTIMÁLNÍ ŘEZ A KVALITNÍ PÍCE

HYDROPNEUMATICKÉ ODLEHČENÍ - systém hydropneumatického odlehčení garantuje přesný řez, a především sklizeň čisté a kvalitní píce potřebné pro chovaná zvířata. Umožňuje snadné a rovnoměrné sečení v jakémkoliv terénu a v různých pracovních podmínkách. Stupeň odlehčení a přítlak žací lišty lze velice snadno a rychle upravit i v průběhu sečení.

 

KINEMATICKÝ SYSTÉM OCHRANY

JIŠTĚNÍ CSS - v případě najetí na překážku se bezpečnostní pojistka okamžitě aktivuje. Díky speciální poloze závěsu se žací lišta současně posune směrem dozadu a nahoru. Po překonání překážky se lišta automaticky vrátí do původní pracovní polohy. Citlivost mechanismu lze volně nastavit.

 

NEPOŠKOZENÝ POROST

PERFEKTNÍ KOPÍROVÁNÍ - žací stroj SILVECUT DISC neustále kopíruje veškeré nerovnosti terénu díky středovému zavěšení žací lišty a extrémně robustnímu nosnému rámu. Výsledkem je rovnoměrně posečená tráva, čistá píce a nepoškozený porost. Maximální úhel přizpůsobení terénu činí -15°a +35°. 

 

DOKONALÝ PRŮCHOD PÍCE

SPECIÁLNĚ TVAROVANÉ DISKY

Během sečení je nejdůležitější, aby posečená hmota nepůsobila za žací lištou jako překážka. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli žací lištu se speciálně tvarovanými disky z otěruodolné oceli HARDOX s tloušťkou 4 mm. Ty zároveň odvádí cizí tělesa a brání znečištění píce.

 

SPOLEHLIVÁ POJISTKA PROTI PŘETÍŽENÍ

SYSTÉM DDSS - ve firmě SIP vyvinuli v roce 2007 novou generaci žacích lišt, v nichž byl poprvé zakomponován systém jištění proti přetížení DDSS. Žací disky jsou jednotlivě jištěné pomocí střižných kolíků eliminujících působící sílu a poškození žací lišty. Navíc disponují QCS - snadným a časově úsporným systémem výměny nožů. Výměnu lze provést přímo na poli.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY

Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr SILVERCUT DISC 270 S RC SILVERCUT DISC 300 S SILVERCUT DISC 300 S FC SILVERCUT DISC 300 S RC
Pracovní záběr (m) 2,47 2,9 2,9 2,9
Hmotnost (kg) 1000 790 1060 1160
Počet žacích disků 6 7 7 7
Počet nožů na disku 2 2 2 2
Požadavek na traktor (kW/k) 52/70 46/61 60/80 60/80
Kondicionér s gumovými válci  - prstový s gumovými válci

Soubory ke stažení:


 

Brožura sklizeň píce SIP

16.93 MB

 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.