Chcete vědět víc?

Napište nám
Vzadu nesený žací stroj zajišťuje vynikající řez v extrémně svažitých terénech.

 

Veškeré modely řady ALP jsou koncipované pro nejnáročnější podmínky a práci ve strmých svazích. Zajisté oceníte i snadné ovládání, přepravu a údržbu.

Každodenní práce na loukách vyžaduje spolehlivou a kvalitní techniku jako jsou robustní, ale zároveň lehké diskové žací stroje DISC S ALP. Jsou speciálně vyvinuté pro práci v horských oblastech a strmých svazích a zároveň garantují čistou a kvalitní píci.

 

NEPOŠKOZENÝ DRN

PERFEKTÍ KOPÍROVÁNÍ - žací stroj DISC S ALP neustále kopíruje veškeré nerovnosti terénu. Výsledkem je rovnoměrně posečená tráva a nepoškozený drn. Maximální úhel přizpůsobení terénu činí -40° a +30°. Ani extrémně svažité terény nejsou překážkou pro sklizeň čisté a vysoce kvalitní píce.

 

DOKONALÝ PRŮCHOD PÍCE

SPECIÁLNĚ TVAROVANÉ DISKY - během sečení je nejdůležitější, aby posečená tráva nepůsobila za žací lištou jako překážka. Z tohoto důvodu výrobce vyvinul žací lištu se speciálně tvarovanými disky z vysoce otěruodolné oceli HARDOX s tloušťkou 4 mm. Ty zároveň odvádí cizí tělesa a brání znečištění píce. Žací disky rotující do středu optimalizují průchod píce a ukládají ji do úzkých řádků.

 

SPOLEHLIVÁ POJISTKA PROTI PŘETÍŽENÍ

SYSTÉM DDSS - ve firmě SIP vyvinuli v roce 2007 novou generaci žacích lišt, v nichž byl poprvé zakomponován systém jištění proti přetížení DDSS. Žací disky jsou jednotlivě jištěné pomocí střižných kolíků eliminujících působící sílu a poškození žací lišty.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY

Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr DISC 220 S ALP DISC 260 S ALP DISC 300 S ALP
Pracovní záběr (m) 2,16 26 3
Hmotnost (kg) 465 510 590
Počet žacích disků 5 6 7
Počet nožů na disku 2 2 2
Požadavek na traktor (kW/k) 30/40 28/50 45/60

Soubory ke stažení:


 

Brožura sklizeň píce SIP

16.93 MB

 

Leták na 3letou záruku SIP

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.