Chcete vědět víc?

Napište nám
Sběrací vozy jsou nutné pro odvoz píce z pole. Vozy SENATOR garantují čisté sbírání píce a její bezpečnou přepravu.

 

Sběrací vozy jsou nutné pro odvoz píce z pole. Vozy SENATOR garantují čisté sbírání píce a její bezpečnou přepravu. Nabízíme vozy s ložným objemem od 17-26 m3 a vycházíme tak vstříc požadavkům menších i větších podniků.

Sběrací vozy SIP SENATOR jsou ztělesněním vysoké efektivity a produktivity práce. Díky velkému ložnému prostoru, který lze pomocí nástavků ještě navýšit, odvezete maximum posečené píce. Mezi přednosti patří výkonné robustní sběrací ústrojí a jeho hydraulické zvedání pro maximální komfort, nebo pick-up s devíti vysoce kvalitními řezacími noži.

 

VÝBORNÁ MANÉVRATELNOST

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY - sběrací vůz vyniká především svou efektivitou práce a vysokou manévrovatelností. Díky svým kompaktním rozměrům je skvělým pomocníkem ve stísněných a zúžených prostorách jako jsou stáje nebo i například výběhy v zoologických zahradách. Promyšlený design umožňuje vyšší výkony se zachováním nižší spotřeby energie.

 

RYCHLOST A ČISTOTA

PICK-UP - inovativní pick-up sběracího stroje SIP SENATOR disponuje celkem devíti řezacími noži, které je možné velice jednoduše uvést do pracovní pozice a zpět. Pět řad kvalitních pružinových prstů zajišťuje rychlý a čistý sběr veškeré píce, která je perfektně rozmělněna, a to i v případě přestárlé či vysoké trávy, a dále díky posuvnému dnu dopravována do ložného prostoru.

 

MAXIMÁLNÍ PRODUKTIVITA

POSUVNÉ DNO - posuvné dno s řetězovými dopravními pásy dopravuje pořezanou píci postupně do zadní části ložného prostoru. Díky nástavbě a průběžnému posouvání hmoty do zadní části lze sběrací vůz využít na maximum a převézt velké množství krmiva i ze vzdálenějších pozemků. Pohyblivá podlaha slouží i k následnému efektivnímu vyprazdňování. 

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY - Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr SENATOR 17/9 SENATOR 22/9 SENATOR 26/9
Délka (m) 5,83 6,73 7,33
Šířka (šířka rozchodu) (m) 2,06 (2,38) 2,06 (2,38) 2,06 (2,48)
Výška (max/min) (m) 2,84 / 2,21 3,12 / 2,40 3,12 / 2,40
Objem (m3) 17 22 26
Hmotnost (kg) 1796 1912 1998

 

Soubory ke stažení:


 

Brožura sklizeň píce - sběrací vozy SIP

5.74 MB

 

Leták 3letá záruka SIP

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.