Chcete vědět víc?

Napište nám
Rozmetadla ALP jsou určena do extrémně kopcovitého terénu.

 

Nízko položené těžiště a široký rozchod kol je přímo určený pro strmý terén. Nejdůležitějšími vlastnostmi jsou perfektní stabilita, velká manévrovatelnost a snadná údržba.

ORION ALP jsou speciální rozmetadla ideální pro použití ve svažitém terénu. Díky optimálnímu rozchodu kol a nízkému těžišti garantuje bezvadnou stabilitu a funkčnost ve svazích s nejvyšším převýšením. Předností je pohon přes kloubový hřídel s bezpečnostní spojkou, hydraulický pohon dopravního dna a vysoká kvalita zpracování.

 

EFEKTIVNOST

AUTOMATICKÉ NAPÍNÁNÍ ŘETĚZŮ - řetězy škrabákového dna jsou optimálně a konstantně napnuté. Je zajištěno efektivní rozmetání nezávisle na hmotnosti materiálu. Za účelem rychlejší reakce a snazšího přístupu je systém namontovaný na přední straně rozmetadla.

 

ROVNOMĚRNOST A PŘESNOST

ROZMETACÍ ÚSTROJÍ - robustní speciálně vyvinuté rozmetací ústrojí se 4 vertikálními rozmetacími válci garantují rovnoměrné a přesné rozmetání nezávisle na rozmetaném materiálu. Díky rozmetacím lopatkám z otěruodolné oceli HARDOX se dosahuje rozmetacího záběru až 10 metrů.

 

OPTIMÁLNÍ ROZMETÁNÍ

ROZMETACÍ VÁLCE HD - rozmetací válce HD jsou speciálně umístěné na rozmetacím ústrojí a zajišťují rychlý a rovnoměrný průtok materiálu. Robustní provedení spirálových rozmetacích válců je zárukou optimálního rozmetání nezávisle na struktuře materiálu. Robustní spirálové rozmetací válce HD s otěruodolnými frézovacími noži a podložkou garantují vysoce kvalitní rozmetání.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY - Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr ORION 35 ALP ORION 50 ALP ORION 70 ALP
Celková hmotnost (kg) 3500 5000 7000
Hmotnost (kg) 950 1300 1900
Nosnost (kg) 2550 3700 5100
Délka (m) 5 513 5,87
Šířka (m) 2,06 2,53 2,15

Soubory ke stažení:


 

Brožura rozmetadla SIP

5.57 MB

 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.