Chcete vědět víc?

Napište nám
Lehké obraceče řady ALP s dlouhou životností a promyšleným designem zajišťují spolehlivou práci a čistou píci i ve svažitých terénech.

 

Kvalita píce závisí na dvou faktorech: čistotě a době sušení. Lehké obraceče řady ALP s dlouhou životností a promyšleným designem zajišťují spolehlivou práci a čistou píci i ve svažitých terénech.

Menší obraceče řady ALP jsou určeny mimo jiné pro použití na menších plochách a v horském terénu v kombinaci s traktory nižší výkonové kategorie. Vynikají svou lehkou, ale stabilní a kvalitní konstrukcí. Při obracení nedochází k zabředání do drnů a výsledkem je vždy sklizeň čisté píce.

 

VODICÍ KOLA

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU - obraceč píce SIP SPIDER ALP postupně kopíruje terén pomocí vodicích kol. Vždy lze správně nastavit pracovní výšku, díky čemuž je rozhoz čistší a jízda rychlejší. Stroj se chová šetrně k drnům a pružinové prsty vykazují mnohem delší životnost. Dodatečné vodicí kolo doporučujeme pro práci ve zvláště svažitém terénu.

 

PŘIZPŮSOBENÍ TERÉNU

NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

Nastavení úhlu rozhozu v rozsahu od 12° do 18°, se rotorový obraceč SIP SPIDER dokonale přizpůsobí terénu a všem nerovnostem.

 

INOVATIVNÍ ROTORY

PERFEKTNÍ ROZHOZ - inovativní geometrie rotorů s masivními trubkami o kruhovém průřezu a rameny, které disponují pružinovými prsty, představuje velké vylepšení pro rovnoměrný a optimální rozhoz. Díky tomu je lepší jak pracovní výkon, tak i celkový rozhoz, a píce může mnohem rychleji prosychat.

 

SKLIZEŇ ČISTÉ PÍCE

PROMYŠLENÉ ROTORY ALP - unikátní design rotorů brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce. Asymetrické dvojité pružinové prsty z oceli jsou stabilně uchyceny na ramenu a disponují pojistkou proti ztrátě. Jednotlivé držáky pružinových prstů jsou vyrobeny z páskové oceli HARDOX pro spolehlivý provoz i v případě velkého množství píce.

 

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY - Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr SPIDER 350/4 ALP SPIDER 400/4 ALP SPIDER 600/6 ALP
Pracovní záběr (m) 3,4 4 6
Přepravní výška (m) 2,2 2,4 2,85
Průměr rotoru (m) 1,35 1,5 1,36
Počet rotorů 4 4 6
Počet pružinových prstů na rotor 5 6 5
Požadavek na traktor (kW/k) XI.15 13/18 44/60

Soubory ke stažení:


 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

 

Brožura sklizeň píce - obraceče SIP

20.28 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.