Rotační brány

Chcete vědět víc?

Napište nám

Používání rotačních bran nabírá v poslední době na významu vzhledem ke kvalitě zpracování půdy a možné kombinovatelnosti s jinými, např. secími stroji. Díky tomu lze řadu procesů přípravy půdy urychlit a dosáhnout tak i lepší ekonomiky.

Rotační brány mají intenzivní drobící a míchací efekt až do hloubky zpracování půdy cca 15 cm. Díky aktivní rotaci pracovních orgánů stroje dochází k dokonalému zpracování seťového lože nejen v kyprých a lehkých půdách, ale i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Intenzitu zpracování půdy nastavíme pomocí převodovky, dále pomocí otáček PTO anebo pojezdovou rychlostí. To znamená, že seťové lože regulérně připravíme jedním přejezdem po pozemku bez nutnosti dalších zásahů.

Agregace rotačních bran je možná za traktorem i před ním. Pracovní záběry se pohybují od 2,5 do 6 m.

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.