Chcete vědět víc?

Napište nám

Radličkový kypřič půdy MERKUR III

Radličkový kypřič MERKUR III je určen pro zpracování půdy po sklizni obilovin a přípravu pro zasetí meziplodiny. Je vhodný i po sklizni cukrovky, kukuřice a předplodin, kdy není dostatek času na klasickou orbu. Po sklizni se používá k podmítkám, zaorávání hnoje, slámy, zeleného hnojení, k naorávání i provedení hluboké kypření. Robustní nosný rám nese šípové radlice jištěné střižným šroubem pro půdy bez kamenů nebo pružinovým systémem pro kamenité pozemky, mísících a obracecích talířů a trubkového opěrného válce. Konstrukce talířového kypřiče poskytuje velký prostor mezi slupicemi, tím nedochází k ucpávání ani při zpracování zbytků slámy z kukuřice a meziplodin.

Výhody

 • nastavení sklonu radlic je možno docílit jak rovného povrchu zpracované půdy při mělkém kypření, tak zvýšené zahlubovací síly v tvrdých suchých podmínkách
 • ke zpracování hodně vzrostlého porostu je vhodné předřadit Talířový drtič rostlinných zbytků, jehož kotouče přeřežou dlouhostébelnatý materiál, stojící porost je současně válcován a nedochází k ucpávání
 • pro přímý výsev meziplodin v průběhu kypření je možno kypřič MERKUR kombinovat s odpovídajícími secími stroji
 • pro přesné nastavení hloubky a dobrou stabilitu je u verzí s větším záběrem možné doplnit stroj bočními opěrnými koly
 • opotřebitelné díly vyrobeny ze speciální otěruvzdorné oceli.

Radličkový kypřič TRITON

Třířadý radličkový kypřič TRITON zajistí kvalitní zpracování půdy a to jak formou podmítky, tak i hlubšího kypření ornice. Díky vyměnitelným pracovním orgánům lze stroj využít v rozsahu pracovní hloubky 8 – 25 cm, světlost pod rámem 80 cm zajišťuje dostatek prostoru pro průchod i většího množství posklizňových zbytků. Radličkový kypřič TRITON je vyráběn v pracovním záběru 3,4 a 4,8 metrů, díky průměrné potřebě tažné síly cca 40 k na 1m záběru je tak určen pro agregaci s traktory o výkonu 80 - 260 k.

Výhody

 • hloubka zpracování půdy od 8 do 25cm
 • 3 řady radliček
 • pro přímý výsev meziplodin v průběhu kypření je možno kypřič TRITON kombinovat s odpovídajícími secími stroji
 • opotřebitelné díly vyrobeny ze speciální otěruvzdorné oceli
 • nová masivní konstrukce
 • hydraulické nastavení pracovní hloubky

Soubory ke stažení:


 

Produkty Opall-AGRI - katalog

6.64 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.