Chcete vědět víc?

Napište nám
Díky robustní konstrukci jsou pásové shrnovače píce SIP velmi vhodné pro nahrnování, obracení a shrnování.

 

Řady strojů SIP AIR představují nejmodernější technologii ve shrnování píce do řádku. Koncept je založen na flexibilním sběrači s pásovým dopravníkem. Tato technologie nabízí vysoký výkon a nižší obsah popelovin o 80-90 %.

Revoluční pásový shrnovač píce by neměl chybět v žádném špičkovém provozu živočišné výroby nebo bioplynové stanice. Hlavní předností je kromě bezztrátové sklizně schopnost shrnutí píce z velké plochy na jeden mohutný řádek bez kontaminace píce nečistotami. Tím ekonomicky optimalizujete následnou sklizeň a zároveň šetříte porost snížením počtu přejezdů sklízecí technikou. Směr a rychlost dopravního pásu lze velice snadno a intuitivně měnit díky ovládání hydromotoruTato technologie nabízí vysoký výkon s výrazně nižším znečištěním píce, protože shrnovač nevláčí posečenou hmotu po zemi, ale dopravuje ji příčným pásem. Touto technologií je obsah popelovin snížen o 80-90 % oproti tradičním postupům.

 

REDUKCE NEČISTOT

FLEXIBILNÍ PICK-UP - flexibilní sběrač umožňuje mnohem lepší kopírování terénu a tím i čistší práci bez obsahu zeminy nebo jiných nečistot. Sběrací pružiny se dotýkají země jen lehce, aby se snížilo opotřebení a prodloužila životnost.

 

AIR TECHNOLOGIE

HYDROPNEUMATICKÉ ODLEHČENÍ - inovativní systém hydropneumatického odlehčení pracuje při konzistentním tlaku na půdu, čímž je zajištěna snadná práce na všech půdních typech a za všech podmínek. Díky technologii hydropneumatického odlehčení je stroj velmi šetrný k drobným listům, které jsou nejhodnotnější. Na poli zbytečně nezůstává žádná hmota.

 

ŽÁDNÁ ZEMINA

VOLNĚ OTOČNÉ PLAZY - důležitým cílem je šetrná sklizeň. Vzhledem k tomu, že se plazy shrnovače mohou volně otáčet, neulpívá na nich žádná zemina. Otáčející se plazy jsou umístěny blízko sběracího zařízení, tím je dosaženo rychlé odezvy na profil terénu. Rychlá odezva pozitivně ovlivňuje čistotu píce, míru opotřebení sběracího ústrojí, ale také opotřebení strojů následného zpracování.

 

MAXIMÁLNÍ PRODUKTIVITA

BEZZTRÁTOVÁ SKLIZEŇ - díky stejnosměrnému nabírání píce a pomalému otáčení rotorů dosahujeme plynulého toku píce bez vrácení hmoty přes sběrač. Pomalé otáčení sběracího a prstencového rotoru garantuje dokonalé plnění dopravního pásu a tím pravidelnější řádek.

 

TAŽENÁ VERZE

AIR 500 T - stranový natáčecí pásový shrnovač píce AIR T je tažen vedle traktoru. Ve spojení s čelním shrnovačem AIR F dosáhnete širokého pracovního záběru až 8,4 m. Největší předností této kombinace je shrnování píce bez kontaktu s koly traktoru. Stroj umožňuje zakládání řádku vpravo, vlevo nebo oboustranně, kdy je možné shromáždit do jediného řádku enormní množství píce z velké plochy, což je velice efektivní pro následné sklizňové stroje.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY

Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr AIR 300 F AIR 350 F AIR 300 F ALP AIR 500 T
Pracovní záběr (m) 3,60 - 4,50 4,10 - 5,00 3,60 - 4,50 5,60 - 6,50
Šířka dopravního pásu (m) 1 1 0,7 1
Šířka řádku (m) 0,60 - 1,50 0,60 - 1,50 0,60 - 1,50 0,60 - 1,50
Průměr rotoru (m) 0,33 0,33 0,33 0,33
Tažná síla (kW/PS) 75 / 100 88 / 120 75 / 100 88 / 120

Soubory ke stažení:


 

Brožura pásové shrnovače SIP

17.21 MB

 

Produktový leták pásové shrnovače SIP

11.01 MB

 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.