Chcete vědět víc?

Napište nám
Díky robustní konstrukci a všestrannosti jsou pásové shrnovače píce řady ALP vhodné pro nahrnování, obracení a shrnování.

 

Shrnovače jsou nesené, jak vpředu, tak i za traktorem a pracují s různými otáčkami i směrem otáčení.

Pásové shrnovače píce jsou vynikající volbou pro zemědělce, kteří pro nahrnování, obracení a shrnování hledají univerzální stroj. Díky připojení blízko u traktoru velmi dobře kopírují terén, především v horských oblastech. Jelikož se pružinové prsty nedotýkají země, píce zůstává na zemi kyprá a rychleji prosychá. Pásové shrnovače píce jsou velmi snadno řiditelné a lze s nimi i couvat.

 

VYŠŠÍ RYCHLOST 

DVOJITÁ VODICÍ KOLA - modely FAVORIT ALP jsou vybaveny odolnými dvojitými vodicími koly, které posouvací úroveň kopírování terénu zase o něco výše. Výsledkem je perfektní kopírování. Vodicí kola jsou snadno výškově nastavitelná a umožňují vyšší pojezdovou rychlost shrnovače.

 

EFEKTIVNÍ KOPÍROVÁNÍ

PŘIPOJOVACÍ KONZOLA - pásové shrnovače FAVORIT ALP disponují inovativní kyvnou připojovací konzolou, která zajištuje velice dobré shrnování suché i čerstvě posečené píce. Tříbodová připojovací konzole s úhlem výkyvu +/- 6°zajišťuje efektivní kopírování terénu a garantuje delší životnost kloubového hřídele.

 

VELKÁ VŠESTRANNOST

ŘÁDKOVACÍ PLACHTA - řádkovací plachta je neustále připevněna ke stroji a prostřednictvím změny její polohy se z pásového obraceče stává vysoce univerzální stroj. Pomocí hydraulického nastavení lze plachtu zvednout, čímž se změní řádkování v obracení a zase naopak. Nastavuje se dle šířky řádku. Navíc protisměrné shrnování na přání brání nahrnování velkého množství píce.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY

Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr FAVORIT 234 ALP FAVORIT 254 ALP FAVORIT 274 ALP
Pracovní záběr (m) 2,3 2,5 2,7
Hmotnost (kg) 285 295 300
Připojení zadní zadní zadní
Počet prstů v řadě 4 4 4
Požadavek na traktor (kW/k) 15/20 15/20

15/20

 

Název / parametr FAVORIT 234 F ALP FAVORIT 254 F ALP FAVORIT 274 F ALP
Pracovní záběr (m) 2,3 2,5 2,7
Hmotnost (kg) 285 295 300
Připojení čelní čelní čelní
Počet prstů v řadě 4 4 4
Požadavek na traktor (kW/k) 15/20 15/20 15/20

Soubory ke stažení:


 

Brožura pásové shrnovače SIP

17.21 MB

 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.