Společně s našimi partnery uplatňujeme řešení, která vytváří prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství.

Českou rodinnou firmu AGRO-partner s.r.o. tvoří tři divize. První divize se specializuje na zemědělskou techniku - na traktory Steyr a pícninářskou techniku Lely. Druhou divizí je velkoobchod, který importuje pícninářské stroje Lely do ČR a úzce spolupracuje s dceřinou firmou DTC SK s.r.o. na Slovensku. Třetí a zároveň největší divize se zaměřuje na stájové technologie s důrazem na automatizaci rutinních procesů již od projektu.

Nejčastěji naši zákazníci požadují automatické dojení Lely, teletníky pro skupinový odchov s automaty Urban a řešení kejdového hospodářství s využitím dánské technologie LJM.

Abychom byli schopni garantovat prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství, považujeme následující hodnoty za klíčové:

  • Jsme průkopníky a vizionáři v oblasti stájových technologií a zemědělské techniky.
  • Zakládáme si na týmové spolupráci. A naše týmová vítězství jsou tou nejlepší službou pro všechny zůčastněné partnery.
  • Prodejem a montáží produktu naše služby nekončí. Dále vám poskytujeme profesionální servisní a skladové služby, školení, odborné poradentství a semináře.
  • Sledujeme vývoj na trhu u nás i v zahraničí, necháváme se inspirovat a sami neustále rozvíjíme své schopnosti a dovednosti. Přitom nehledáme nejjednodušší cestu, ale vyhovujicí a udržitelné řešení. 

Česká rodinná firma AGRO-partner v čase

Historie společnosti AGRO-partner s.r.o. se začala psát roku 1991, kdy firmu se sídlem v Klenovicích založili Ing. Jaroslav Hrůša (na fotografii) a Ing. Vlastimil Havlík. Díky spolupráci s rakouskou firmou Case, resp. Steyr, která vyrábí spolehlivé traktory už od r. 1947, spokojených zákazníků přibývalo. A tak rostla i potřeba většího a důstojnějšího zázemí. Proto se firma časem přestěhovala na současnou adresu v Soběslavi...

Velkým milníkem se stal rok 2003. Tehdy jsme kromě traktorů a zemědělské techniky začali dodávat také stájové technologie od předního světového výrobce. Nizozemská společnost Lely si firmu AGRO-partner vybrala jako jediného dovozce do České a Slovenské republiky pro veškerý svůj sortiment. A tak jsme v r. 2003 úspěšně nainstalovali a zprovoznili první automatické systémy dojení - Lely Astronaut - v Čechách. V duchu tradice firmy Lely, začala i firma AGRO-partner působit na trhu jako inovátor v zemědělství. Nejen smysluplnými inovátorskými technologiemi s budoucností, ale také svým nadstandardním servisem. Tak se nám podařilo do současné doby nainstalovat přes 200 dojicích robotů v Čechách, na Moravě a ve Slezsku a na Slovensku už je jich 16. Náš dominatní podíl na trhu je dán obrovským náskokem uceleného automatizačního a informačního konceptu firmy Lely před ostatními výrobci a dodavateli.

Kromě automatického dojení jsme na několika prvních farmách instalovali také automatické krmení Lely Vector. Obrací se na nás rovněž množství farem, které potřebují efektivní řešení pro skupinový odchov telat nebo pro kejdové hospodářství.

V rámci naší obchodní, servisní a poradenské činnosti v oblasti stájových technologií budujeme také vlastní síť prodejců a servisních techniků v podobě tzv. Lely center a sítě partnerských distributorů. A samozřejmě jsme zůstali věrni i své počáteční tradici a stále vám dodáváme osvědčené traktory Steyr.