Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického směru
  • schopnost samostatné práce
  • mírně pokročilá AJ (schopnost konverzace)
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • odolnost vůči stresu
  • vyhláška 50 a ŘP sk B – aktivní řidič

Náplň práce

  • instalace inovativních hi-tech zařízení pro chov skotu
  • servis a pravidelná údržba zařízení
  • práce v terénu

Nabízíme

  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • spolupráce na zajímavých projektech se zajímavými technologiemi
  • příjemné pracovní prostředí
  • zavedený a přátelský servisní tým
  • nadstandardní platové ohodnocení (18 000-35 000 Kč) dle zkušeností
  • notebook, telefon, auto
  • pravidelná certifikace pro kvalitní výkony
  • nástup možný ihned

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.