Náplň práce

  • prodejce zemědělské techniky
  • péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném území
  • samostatné vedení obchodních případů a jejich evidence
  • každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery
  • příprava nabídek, dojednání obchodních podmínek a uzavírání smluv
  • účast na školeních, výstavách a akcích na podporu prodeje

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (zemědělský obor výhodou)
  • znalost zemědělské problematiky
  • obchodní dovednosti
  • samostatnost, flexibilita, schopnost nalézt řešení, výborná komunikace a schopnost přesvědčit
  • ochota cestovat
  • ŘP skupiny B; skupiny T, B a E výhodou
  • základy angličtiny výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme

  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • zavedený a přátelský pracovní tým
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • kvalitní technické a personální zázemí
  • odborné školení v ČR, ale i v zahraničí
  • motivující platové ohodnocení
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní oblečení

Svůj profesní životopis zašlete na info@agropartner.cz.

Kontaktní osoba:

Lucie Vančatová, asistentka vedení společnosti

mobil: +420 720 020 403, e-mail: info@agropartner.cz

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.