Náplň práce:

  • zajištění komplexní obchodní činnosti, prodejů a prezentaci technologií společnosti ve svěřeném regionu Moravy

  • zodpovědnost za plnění prodejního plánu v oblasti své působnosti

  • pravidelné průběžné návštěvy „svých“ zákazníků, vyhodnocování jejich potřeb a požadavků s následným zajištěním jejich plnění

  • 80 % pracovního času věnovat návštěvám zákazníků v regionu (jak stávajícím, tak i akvizicím nových)

  • samostatné vedení obchodních jednání se zákazníky od prvotních potřeb až po realizaci dodávek a zajištění následné servisní smlouvy pro záruční i pozáruční servis – většina obchodních vztahů má dlouhodobý charakter

  • přímá každodenní spolupráce s odděleními technologie, projekce, faremního managementu, montáží a servisu, marketingu….

  • dohled nad platbami zákazníků, součinnost při řešení případných reklamací

  • účast na celostátních i regionálních výstavách, zákaznických i firemních akcích

  • tvorba obchodních nabídek optimalizovaných na požadavky zákazníků

  • cesty na výstavy do zahraničí

Požadujeme:

  • alespoň středoškolské vzdělání zakončené maturitou

  • praktické zkušenosti s prací odborného samostatného regionálního prodejce nebo zootechnika

  • samostatnost a přirozeně zodpovědný přístup

  • reprezentativní vystupování s vysokou schopností písemné i mluvené formy komunikace a prezentace

  • chuť pracovat a stále se učit novým věcem, profesní flexibilita

  • časová flexibilita

  • vysoká míra loajality

  • řidičský průkaz B, znalost MS Office

    Výhodou bude, pokud budete umět:

  • orientace v zemědělském prostředí

  • praktické zkušenosti s dotačními programy PRV

  • základní znalost angličtiny nebo němčiny

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • zázemí stabilní a úspěšné české společnosti s více jak 25 letou historií

  • práce na HPP

  • motivující platové ohodnocení, které můžete sami výrazně ovlivnit svým výkonem

  • cestovné náhrady, stravenky

  • tvořivou a zodpovědnou práci s možností seberealizace

  • cesty do zahraničí

  • stabilní zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti

  • flexibilní práci na HPP s pružnou pracovní dobou

  • podílení se na přípravě a realizaci projektů s hi-tech zařízeními

  • služební automobil, notebook, mobilní telefon

  • profesionální školení a osobní rozvoj

  • příjemné pracovní prostředí

  • zavedený a přátelský tým

  • home office

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.