Chcete vědět víc?

Napište nám

Náhradní díly na traktory, zemědělskou techniku a zemědělské stroje

Centrální sklad má plochu přes 1 000 m2 a na této ploše nabízíme více než 5 000 skladových položek. Naší snahou je maximálně uspokojit každého zákazníka, provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej. 

Kromě našich strojů (Lely, Steyr) vám seženeme náhradní díly na jakékoli zemědělské stroje většiny značek. Nabízíme vám náhradní díly na všechny námi nabízené produkty, při objednávce vám rádi odborně poradíme.

Naší prioritou je rychlost dodání požadovaného dílu. Jsme si vědomi, že hlavně v sezoně je otázka dodání potřebného dílu pro vás zásadní požadavek. Pokud si objednáte náhradní díly, které nemáme skladem, v pracovní dny do 15 hodin, máme 95 % všech objednávek k vyzvednutí hned druhý den. Vaši objednávku si můžete vyzvednout osobně, po domluvě včetně víkendů a svátků. Případně zasíláme přepravní službou.

Náhradní díly STEYR:

 

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.