Chcete vědět víc?

Napište nám

 

Model MU2D profi představuje nový univerzální skládací mulčovač, který se skládá ze dvou jednotek univerzálního mulčovače MU a ze středového mulčovače. Hydraulické skládání obou mulčovacích jednotek je hydraulicky jištěno proti otevření.  Posunutím nosníku opěrného válce se změní vzdálenost stroje od země. Pracovní záběr 2 x 3 metry. Stroj je vhodný pro práci v zemědělství a v komunální sféře, především pro rozmělňování jakýchkoliv posklizňových zbytků a odpadu jako je tráva, sláma, kukuřičná sláma či větve,

Stroj je určený pro obdělávání velkých zemědělsky využívaných ploch. Je charakteristický možností svého univerzálního použití, robustním provedením a plovoucím přizpůsobením mulčovacích jednotek ve svahu se sklonem do +/- 7 °.

V převodovce se nachází sériově dodávaná volnoběžná spojka, která brání poškození pohonu a převodovky. Stroj je namontovaný na speciálním paralelogramu stroje MU2D. Pohon zajišťuje hydromotor hydraulického systému traktoru a spojky k vertikálnímu rotoru, na němž jsou namontovány nože. Prostřední mulčovač je určený pouze k odřezávání hmoty, zatímco vlastní mulčovací funkci plní levá a pravá mulčovací jednotka.
 

Rádi bychom Vám představili novinku mezi mulčovači TEHNOS, model MU2D 610R LW s opěrnými koly a celkovou šířkou záběru 610 cm. Tuto novinku jsme sami otestovali. 

 

 

ROTOR Low Vib - LW

Patent Low Vib garantuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv, což má za následek lepší efekt mulčování.  Rozložení kladiv zajišťuje způsobuje menší vibrace a klidný provoz prodlužující životnost samotného mulčovače.


PŘEDNOSTI MULČOVAČŮ TEHNOS:

  • Klidný provoz díky elektronicky vyváženému rotoru s patentovaným rozložením kladiv Low Vib

  • Robustnost a odolnost díky krytu z dvojitého plechu vyšší kvality 

  • Snazší přizpůsobení díky dvěma polohám podpůrného válce 

  • Lepší drobící účinek díky účelovým protiostří přimontovaných ve dvou řadách 

  • Zvedaní půdní masy  díky turbulenci a vakua prostřednictvím masivních kladiv  z kované oceli 

  • Samomazné PA vložky pro hladké klouzání 

  • Ochrana pohonu traktoru díky volnoběžce v převodovce

 

 

Název / parametr Pracovní záběr (cm) Počet řemenů Počet kladiv Výkon traktoru (kW) Hmotnost (kg)
MU2D 610 RLW 2 x 300 2 x 5 2 x 28 132-228 2900

 

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.