Chcete vědět víc?

Napište nám

Mulčovač MTV2 vario 2 představuje jeden z profesionálních lučních mulčovačů. Disponuje schopností přizpůsobení různým meziřádkovým roztečím díky hydraulicky nastavitelnému variabilnímu pracovnímu záběru. Vyrábí se s pracovním záběrem od 145 cm do 250 cm. Plynulé přizpůsobování povrchu a možnost přizpůsobení vyhazování mulčované hmoty doprostřed či na stranu.

 

PŘEDNOSTI MULČOVAČŮ TEHNOS

Objevte s námi přednosti profesionálních mulčovačů TEHNOS. 

  • Profesionální mulčovač MTV2 profi je velice robustní a odolný. Kryt je vyroben z vysokopevnostního plechu, který je odolný vůči opotřebení. Uspořádání krytu navíc zajišťuje optimální účinek mulčování a rovnoměrné vyhazování mulčované hmoty.

  • Pohyblivé nože se při nárazu na překážku odkloní. 

  • Nízký kryt po stranách mulčovače dává možnost snadného použití i pod korunami strojů. 

  • Možnost nastavitelné pracovní výšky.

  • Ochrana převodovky před údery pomocí flexibilní pružné spojky, která je umístěna  mezi rotorem a pohonem.

 

Název / parametr Pracovní záběr min (cm) Pracovní záběr max. (cm) Počet rotorů Počet nožů Výkon traktoru (kW) Hmotnost (kg)
MTV2 (145/195) 145 195 2 4 29-51 552
MTV2 (180/250) 180 250 2 4 37-55 652

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.