Chcete vědět víc?

Napište nám

MPS je profesionálním, praktickým a spolehlivým mulčovačem na chřest. Zaručuje účelové a intenzivnější mletí vprostřed. Nabízí i možnost přizpůsobení pracovní výšky. Pracovní záběr 150 cm. Mulčovače na chřest jsou robustní a odolné, vhodné pro použití v těžkých pracovních podmínkách. Intenzivnější drcení je zaručeno díky speciálnímu rozmístění kladiv a sběracích tyčí, což zároveň tlačí masu do středu speciálně navrženého rotoru. Za pomoci hydraulické regulace vstupního krytu mulčovač lze přizpůsobit různým objemům organické hmoty.

 

ROTOR Low Vib - LW

Patent Low Vib garantuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv, což má za následek lepší efekt mulčování.  Rozložení kladiv zajišťuje způsobuje menší vibrace a klidný provoz prodlužující životnost samotného mulčovače.


PŘEDNOSTI MULČOVAČŮ TEHNOS:

  • Profesionální mulčovač MPS je velice robustní a odolný. Kryt je vyroben z vysokopevnostního plechu, který je odolný vůči opotřebení. Uspořádání krytu navíc zajišťuje optimální účinek mulčování a rovnoměrné vyhazování mulčované hmoty. 
  • Vzhledem k různé výšce brázd a za pomoci speciálního hydraulického systému lze přizpůsobit provozní výšku i během používání.
  • Nastavitelná rychlost všech hydraulických pohybů. 
  • Možnost nastavitelné pracovní výšky. 
  • Ochrana pohonu traktoru a použití klasického kardanu díky volnoběžce v převodovce 
  • Přišroubované protiostří v 5 řadách.

 

Název / parametr Pracovní záběr (cm) Počet řemenů Počet kladiv Výkon traktoru (kW) Hmotnost (kg)
MPS 150 LW 150 5 36 44-88 805

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.