Chcete vědět víc?

Napište nám

Lesnický mulčovač MGL je vhodný k čištění částečně zarostlých pastvin a zemědělských ploch. Disponuje speciálně tvarovaným kladivem na dřevo a patentovaným rozložením kladiv. Pracovní záběr od 170 cm do 220 cm. S mulčovačem MGL se můžete s rotorem přiblížit ke křoví a stromům díky hydraulickému otevírání a zavírání zadního krytu. V rámci dodatečného vybavení disponuje mechanickým ochranným rámem. Zaoblené splazy zesílené vysokopevnostním plechem, který je odolný proti opotřebení, umožňují pracovat v obou směrech jízdy. Ochranný řetězový kryt s gumovou clonou podpoří robustnost a životnost mulčovače.  

 

 

ROTOR Low Vib - LW

Patent Low Vib garantuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv, což má za následek lepší efekt mulčování.  Rozložení kladiv zajišťuje způsobuje menší vibrace a klidný provoz prodlužující životnost samotného mulčovače.


PŘEDNOSTI MULČOVAČŮ TEHNOS:

  • Profesionální mulčovač MGL je velice robustní a odolný. Kryt je vyroben z dvojitého plechu vyšší kvality, který je odolný vůči opotřebení. Uspořádání krytu navíc zajišťuje optimální účinek mulčování a rovnoměrné vyhazování mulčované hmoty. 
  • Lepší drobení mulčované masy a křoví díky speciálně tvarovaným kladivům na dřevo. 
  • Dodatečná ochrana řemenového pohonu před poškozením díky zesílenému krytu. 
  • Možnost nastavitelné pracovní výšky. 
  • Ochrana pohonu traktoru a použití klasického kardanu díky volnoběžce v převodovce 
  • Lepší drobící účinek při mulčování díky speciálně tvarovaným a vyměnitelným účelovým protiostří přišroubovaných ve dvou řadách.

 

Název / parametr Pracovní záběr (cm) Počet řemenů Počet kladiv Výkon traktoru (kW) Hmotnost (kg)
MGL 220 LW 220 5 30/40 74-103 1115/1215
MGL 170 LW 170 5 36 60-74 940

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.