Lesnická technika Steyr 55 - 300 koní

Profesionálové s jménem STEYR Forest. Výrobce traktorů STEYR vždy upravoval své traktory pro lesní účely. Výrobce nabízí širokou škálu originálních úprav a ochran pro použití pro přibližování dřeva a další práce v lese. STEYR se věnuje vývoji svých traktorů již od roku 1947.

Traktory STEYR je možné objednat přímo z výrobního závodu s lesní úpravou v červeno-bílé nebo oranžovo-bílé barvě s možností výběru stupňů úpravy. Traktory STEYR lze vybavovat od 55 do 300 koní dle požadavků zákazníka.

Traktory STEYR lze od 110 koní a modelové řady Profi vybavit otočným pracovištěm nebo plným otočným řízením s velkorysým prostorem pro obsluhu. Ve spojením s plynulou převodovkou CVT a vyvážecí soupravy se stává traktor komfortním společníkem pro vývoz dřeva. Výhodou otočného pracoviště je maximální výhled pro manipulaci například se dřevem, nebo při práci s lesní frézou bez únavy a s maximálním komfortem. Integrovaná loketní opěrka je přímo na sedadle řidiče, a tudíž je vždy otočená s vámi.

Traktory STEYR splňují nejpřísnější bezpečnostní homologace FOPS, ROPS a OPS pro práci v lesním provozu.

Každý traktor STEYR lze vybavit přímo z výrobního závodu lesními pneumatiky Nokian. Na výběr jsou diagonální nebo radiální typy o různých rozměrech řady TR Forst a TR Multiplus. Ochranné disky včetně ochrany ventilků je součástí každého traktoru, který je objednán s lesními pneumatikami.

Reference:STS Prachatice

STS Prachatice


Těšovice - okres Prachatice, kraj Jihočeský


Soubory ke stažení:


 

První třída v lese - traktory Steyr - katalog

1.23 MB

 

Efektivní řešení - komunální a lesnické traktory Steyr - katalog

1.58 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.