Chcete vědět víc?

Napište nám

Co to je - Podpora faremního managementu

Náš poradenský tým tvoří specialisté, kteří vystudovali obor zemědělství. Dále se vzděláváme u nizozemské společnosti Lely. Zde také pravidelně obnovujeme platnost naší certifikace, která je zakončena písemnou i praktickou zkouškou.

Na základě naší odbornosti a bohatých praktických zkušeností vám poskytujeme poradenství a pomáháme zefektivnit řízení vaší farmy pomocí robotických technologií Lely. Pomáháme vám při přechodu na automatický systém dojení Lely Astronaut a automatický systém krmení Lely Vector, které díky chytrému manažerskému programu Lely T4C vzájemně spolupracují a tvoří ucelený koncept.

Součástí Lely konceptu může být rovněž inteligentní osvětlení vaší stáje Lely L4C, které opět pomocí programu Lely T4C komunikuje s ostatními Lely roboty. Výsledkem je uživatelsky srozumitelný výstup, který vám poskytuje informace o situaci ve vašem stádě.

Před startem

Stojíme při vás už během rozhodování, jaký automat a v jaké výbavě si pořídit. Již ve fázi plánování stáje vám poradíme, kde je nejvhodnější místo pro dojicí robot a vysvětlíme, jak bude vypadat vaše každodenní rutina po přechodu z klasické dojírny.

Ještě před spuštěním vás seznámíme s odlišností Lely technologie a pomůžeme jak vám, tak i vašim dojnicím oblíbit si dojicí automat Lely Astronaut.

Naučíme vás, jak efektivně ovládat manažerský program Lely T4C a využívat tak informace z dojicího nebo krmicího robotu k vašemu prospěchu.

Při startu

V náročné fázi spouštění nové robotické farmy jsme stále s vámi. Učíme vás, jak robot ovládat a jak snadno provádět novou každodenní rutinu. V prvním týdnech po spuštění vám předáváme naše praktické zkušenosti z ostatních robotických farem.

Po startu

Po zaběhnutí nového robotického systému vám radíme v oblasti kompletního řízení farmy, které se liší od konvenčního systému chovu dojnic. Pomáháme vám s ustálením denních rutin, které vedou ke správnému fungování celé farmy. Pravidelně kontrolujeme nastavení celého systému a ladíme ho podle vašich potřeb.

Rovněž společně optimalizujeme manažerský program Lely T4C na potřeby vaší farmy (krmení, dojení). Součástí je i školení na ovládnutí všech užitečných funkcí programu včetně jeho mobilní aplikace Lely T4C InHerd. S naší podporou to není nic složitého a kromě osobní asistence funguje uživatelská podpora i na dálku.

Odborné články z AGRO-blogu:

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.