Chcete vědět víc?

Napište nám
Čelní žací stroj má těžiště umístěné velmi blízko traktoru.

 

Zavěšení s horizontálním úrovňovým vyrovnáváním umožňuje perfektní přizpůsobení terénu i v příkrém svahu. Konstrukce je robustní a garantuje dlouhou životnost.

Modelová řada SIP SILVERCUT DISC F vyniká perfektním kopírováním terénu a rovnoměrným a rychlým sečením na velkých plochách. Možnost připojovací konzole S-Flow pro ještě lepší a preciznější kopírování terénu. Čelní žací stroj umožňuje skvělý výhled a kontrolu nad sečením. Stroj je velmi citlivý a umožňuje obsekávání blízko plotu či jiných překážek.

 

OPTIMÁLNÍ ŘEZ A KVALITNÍ PÍCE

HYDROPNEUMATICKÉ ODLEHČENÍ - systém hydropneumatického odlehčení garantuje přesný řez, a především sklizeň čisté a kvalitní píce potřebné pro chovaná zvířata. Umožňuje snadné a rovnoměrné sečení v jakémkoliv terénu a v různých pracovních podmínkách. Stupeň odlehčení a přítlak žací lišty lze velice snadno a rychle upravit i v průběhu sečení.

 

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ

KONZOLA S-FLOW

Připojovací konzola S-Flow představuje inovativní systém umožňující perfektní kopírování terénu díky hydropneumatickému odlehčení, které zajišťuje rovnoměrný přítlak na sečenou plochu a čistý řez. Excelentní kinematika garantuje absolutní kopírování terénu a nabízí efektivní sečení bez znečišťování píce.

 

DOKONALÝ PRŮCHOD PÍCE

SPECIÁLNĚ TVAROVANÉ DISKY

Během sečení je nejdůležitější, aby posečená hmota nepůsobila za žací lištou jako překážka. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli žací lištu se speciálně tvarovanými disky z otěruodolné oceli HARDOX s tloušťkou 4 mm. Ty zároveň odvádí cizí tělesa a brání znečištění píce.

 

SPOLEHLIVÁ POJISTKA PROTI PŘETÍŽENÍ

SYSTÉM DDSS - ve firmě SIP vyvinuli v roce 2007 novou generaci žacích lišt, v nichž byl poprvé zakomponován systém jištění proti přetížení DDSS. Žací disky jsou jednotlivě jištěné pomocí střižných kolíků eliminujících působící sílu a poškození žací lišty.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY

Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr SILVERCUT DISC 300 F FC SILVERCUT DISC 300 RC SILVERCUT DISC 340 F FC SILVERCUT DISC 340 F RC
Pracovní záběr (m) 2,9 2,9 3,25 3,32
Hmotnost (kg) 810 930 912 1052
Počet žacích disků 7 7 8 8
Počet nožů na disku 2 2 2 2
Požadavek na traktor (kW/k) 60/80 60/80 68/91 68/91
Kondicionér prstový s gumovými válci prstový s gumovými válci

 

Soubory ke stažení:


 

Brožura sklizeň píce SIP

16.93 MB

 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.