Chcete vědět víc?

Napište nám
Proč si pořídit čelní žací stroj DISC F ALP?

 

Čelní žací stroj s těžištěm umístěným blízko u traktoru disponuje zavěšením s horizontálním úrovňovým vyrovnáváním pro perfektní přizpůsobení terénu. Modely ALP jsou koncipovány pro nejnáročnější podmínky a svažité terény.

Každodenní práce na loukách vyžaduje spolehlivou a kvalitní techniku jako jsou robustní, ale zároveň lehké diskové žací stroje DISC F ALP. Jsou speciálně vyvinuté pro práci v horských oblastech a strmých svazích a zároveň garantují čistou a kvalitní píci. Dlouhá životnost, perfektní stabilita, rychlé přizpůsobení terénu a velmi snadná údržba patří mezi nejdůležitější přednosti.

 

EFEKTIVITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

HYDRAULICKÝ BOČNÍ POSUV - hydraulický boční posuv umožňuje posouvání až o 200 mm směrem vlevo a vpravo, což má za následek spolehlivé ukládání posečené píce mezi kola traktoru i při práci ve strmých svazích. Tím dochází k optimalizaci průtoku píce přes lištu. Možnost náklonu žacího stroje až o 8°.

 

DOKONALÝ PRŮCHOD PÍCE

SPECIÁLNĚ TVAROVANÉ DISKY - během sečení je nejdůležitější, aby posečená tráva nepůsobila za žací lištou jako překážka. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli žací lištu se speciálně tvarovanými disky z otěruodolné oceli HARDOX s tloušťkou 4 mm. Ty zároveň odvádí cizí tělesa a brání znečištění píce. Žací disky rotující do středu optimalizují průchod píce a ukládají ji do úzkých řádků.

 

SPOLEHLIVÁ POJISTKA PROTI PŘETÍŽENÍ

SYSTÉM DDSS - ve firmě SIP vyvinuli v roce 2007 novou generaci žacích lišt, v nichž byl poprvé zakomponován systém jištění proti přetížení DDSS. Žací disky jsou jednotlivě jištěné pomocí střižných kolíků, které eliminují poškození žací lišty. 

 

BEZPEČNOST PŘI PRÁCI

KLOUBOVÝ HŘÍDEL - přímý pohon na první žací disk je realizován přes kloubový hřídel, úhlové převodové ústrojí a dvojitý křížový kloub.

 

 KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKA - stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr DISC 220 F ALP DISC 260 F ALP DISC 300 F ALP
Pracovní záběr (m) 2,16 2,6 3
Hmotnost (kg) 415 460 495
Počet žacích disků 5 6 7
Počet nožů na disku 2 2 2
Požadavek na traktor (kW/k) 30/40 38/50 45/60

 

Soubory ke stažení:


 

Prospekt sklizeň píce SIP - žací stroje

16.93 MB

 

Leták SIP - 3 roky záruka

4.12 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.