Datum zveřejnění: 30.01.2019
Na čtvrtek 24. ledna 2019 jsme pozvali všechny majitele dojicích robotů Astronaut do prostředí westernového městečka Šiklův mlýn.

 

Stejně jako v minulých letech, i letos proběhlo setkání majitelů dojicích robotů Lely Astronaut, a to jak z České republiky, tak jsme měli hosty i ze Slovenska. V současné chvíli máme již 95 farem, kde je instalován a spuštěn minimálně 1 robot, z toho 5 farem je na Slovensku. Tento rok se opět rozšíříme a mohla by nás být už první stovka :)

U parkoviště hosty přivítal kovboj na koni, před Mexico Hall, kde se setkání odehrávalo, jsme nalévali na zahřátí svařák. Jako první na programu byla komentovaná prohlídka westernového městečka, abychom to stihli ještě za světla. Dokonce i tygřice Luisa si nás byla prohlédnout. A pak už začal ten opravdový program, nejprve bylo vybráno 8 odvážlivců z řad pánů a 8 z řad dam. Jak to celé probíhalo a kdo zvítězil, se můžete podívat do fotogalerie. Jen bychom mohli prozradit, že bychom nechtěli být v potyčce s rodinou Divišových :)

Po vyhlášení nejlepších střelců následovalo předtančení a ukázka amerického country. Kdo měl zájem, mohl se ho následně naučit. Tanečníků se našlo spousta a tak mohli vytvářet různé taneční kreace, jako byla například brána nebo promenáda.

Ani nás nenechali vydechnout a už nás kovboj zval k vyzkoušení jízdy na elektrickém býku. Soutěžilo se o ceny, kdo vydržel nejdéle vyhrál buď soudek piva nebo šampaňské. Absolutním vitězem byla Monika Vrabčeková ze ZD Pluhův Žďář, která porazila i chlapy. Nejlepším jezdcem byl pan Hájek z Farmy Lesoňovice. 

Pomalu nastala desátá hodina večerní a kasíno otevřelo své pomyslné " brány". Vyzkoušet jsme mohli Black Jack a Ruletu. Jak řekl Tomáš Hrůša, výkonný ředitel naší společnosti, někdo ten večer zaplatit musí :) Naštěstí se hrálo jen o žetony, protože většina z nás by prohrála všechno. Celý večer se hodně protáhl a skončili jsme až kolem druhé hodiny ranní.

Už nyní se těšíme na příští rok a doufáme, že se opět potkáme a užijeme si stejně příjemně i další setkání.

Kompletní fotky  jsou k vidění (také ke stažení v tiskové kvalitě) zde.