Datum zveřejnění: 12.08.2020
Ve dnech 17. a 18. září 2020 proběhne servisní školení pro uživatele dojicích robotů Lely Astronaut.

 

Původně jsme plánovali ve dnech 17. a 18. září 2020 servisní školení v Zemaxu Šitbořice a Proteco Ohaře. Vzhledem k současné situaci, a především nepředvídatelnému vývoji, jsme se po dlouhé interní diskuzi rozhodli pro změnu v podobě školení.

 

Servisní školení se uskuteční v online formě. Co to pro vás znamená:

 

  • Petr Štrébl bude natáčet jak přednášku, tak video přímo u robota, o nic tedy nepřijdete, dokonce vše uvidíte lépe než na živo;
  • v týdnu mezi 28.9. až 2.10. budete mít možnost video shlédnout, video bude zaheslováno, bude pouze pro přihlášenou osobu, odkaz s heslem vám pošlu v týdnu předem, bude na cca. 2 hodiny;
  • v daném týdnu konference budete moct zaslat dotazy Petrovi Štréblovi;
  • na předem zaslané otázky bude live odpovídat v přímém přenosu dne 6.10. mezi 9 až 10 hodinou. Opět bude online přenos s tím, že Petr bude živě u robota na farmě pana Jana Millera ve Svrkyni. Odkaz na přímý přenos zašleme dodatečně.

 

Pro každého přihlášeného máme připravený speciální balíček s dárky, který vám během 14 dní zašleme. Bude to jmenovitě na osoby a proto prosím o zaslání jmenného seznamu těch, kteří by měli o servisní školení zájem.

 

Doufám, že daná změna bude k lepšímu. Pokud by vám daná forma vyhovovala, pošlete prosím přihlášku.

 

 

Cena: 1 200 Kč bez DPH za osobu. Zálohová faktura bude vystavena automaticky na základě písemné přihlášky.
Přihlášky na mail info@agropartner.cz nejdéle do 20. září 2020.