Datum zveřejnění: 21.12.2020

Vážení obchodní partneři,


Tento rok jsme všichni nuceni čelit novým a nečekaným výzvám a vryje se nám do paměti jako rok zcela výjimečný. Naštěstí, zemědělství má svou velkou devízu, kterou je vysoká stabilita odvětví. Je to o neustálém a nezastavitelném koloběhu prací. Vždyť lidé musí jíst v každém období a my jim jen společně a jednotně musíme vysvětlovat důležitost potravinové soběstačnosti a významu kvalitních českých potravin.


Blíží se období, kdy všichni bilancujeme a navštěvujeme se s rozličnými dary. V minulém roce jsme se rozhodli místo věcí darovat zážitek v podobě návštěvy divadelního představení. Jakkoliv bychom i letos podobnou akci pro vás, naše partnery, rádi zorganizovali, bohužel to nepřichází v úvahu z důvodu známých omezení a současná situace nás přivedla k rozhodnutí přistoupit k obdarování jiným způsobem. Jménem společnosti AGRO-partner i vašim jménem jsme se zásadně podíleli na financování charitativních projektů v hodnotě přibližně 250 000 Kč.


Všechny finanční prostředky jsou adresovány přímo konkrétním osobám v rámci České republiky. Přispěli jsme například na kochleární implantát pro dvanáctiletou Zuzku umožňující mladé slečně slyšet. Nebo na detektor epileptických záchvatů pro tříletého Tomíka.


Jsou to lidé, pro které je často velmi těžké získat pomoc od pojišťoven či jiných podobných organizací.


Věříme, že společně s námi budete mít radost z pomoci těm, kteří jakýkoliv dar skutečně potřebují.


Za společnost AGRO-partner s.r.o.
Ivana, Tomáš a Jan Hrůšovi