Datum zveřejnění: 02.02.2020
INSPIRATIVNÍ KONFERENCE S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ VÝZNAMNÝCH ŘEČNÍKŮ

AKTUALIZACE 10.3.2020:

Konference byla přesunuta na pozdější termín. Jakmile budeme znát bližší podrobnosti, ozveme se všem účastníkům e-mailem nebo telefonicky. 

Děkujeme za pochopení.

 

Připravili jsme pro vás inspirativní konferenci s mezinárodní účastí významných řečníků.

Ve středu 11.3.2020 se uskuteční v Libčicích nad Vltavou konference, která je určena pro top management velkých zemědělských podniků zabývajících se chovem skotu (nad 350 ks dojeného skotu). Konference tohoto rozsahu se zatím v České, ani Slovenské republice, neuskutečnila. 

Celý program zahájí náměstek Ministerstva zemědělství, předseda Zemědělského svazu Martin Pýcha a Gijs Scholman, vicepresident společnosti Lely. 

 

A kdo budou řečníci konference? 
- Gijs Scholman (vicepresident společnosti Lely)
- Jan Hulsen (nizozemská společnost Cow Signals, profesionální celosvětové poradenství v chovu skotu)
- Stieneke Ijdema (majitelka farmy z dánského Kjellrupu, zároveň členka poradenské společnosti Cow Signals)
- Sabrina Volo (majitelka farmy Dairy XL z Itálie - 12 dojicích robotů, 4 MFR)
- Karel Bednář (předseda představenstva ZD Pluhův Žďár)
- Coert van Lenteren (ředitel divize Lely Dairy XL)
- Petr Štrébl (expert faremního managementu)

- Karol Polaszek (hlavní zootechnik v jednom z největších zemědělských podniků v Polsku - Przedsiębiorstwa Rolnego Długie Stare) 

Program je rozdělen do dvou přednáškových bloků a navíc v každém bloku jsou účastníci rozděleni do 4 skupin. Důvodem je interaktivnost v rámci jednotlivých přednášek. Každý bude mít větší možnost se zapojit do jednotlivých diskuzí. Všichni řečníci mají své hlavní téma, například Stieneke Ijdema si připravila přednášky dvě. Dopoledne zaměřenou na kvalitu měření mléka, somatiku atd. Odpoledne na denní rutiny, aneb jak probíhá celý den na robotizované farmě.

 

Nejen teorie, ale také praxe ... V týdnu od 23. do 27. března 2020 se pojedeme společně podívat na zahraniční Dairy XL farmy. Pokud máte zájem, můžete se přihlásit během konání konference. Prohlídka farem bude zpoplatněna účastnickým poplatkem 500 Euro (2x ubytování se snídaní, doprava, prohlídka farem). Registrovat se můžete během konference.

 

Registrace na akci je spuštěna, kapacita je 120 osob. Z jednoho podniku (dle IČO) se mohou přihlášit pouze 2 osoby. Vstup na konferenci je zdarma.

 

Veškeré informace a registraci na konferenci jsou uvedeny na www.velkefarmy.cz.