Datum zveřejnění: 21.10.2019
Ve dnech 21. a 22. listopadu 2019 se konaly Dny otevřených dveří naší společnosti a jsme velmi rádi, že jste si tyto dny užili společně s námi.

 

Čtvrtek byl vyhrazen pro naše zákazníky, společně jsme poseděli na zabijačkovými hody a užili si příjemný, i když pošmourný den. Ve 13 hodin jsme pořádali spanilou jízdu po Soběslavi. Loni byl první ročník, zkušební a na jízdu vyrazilo 24 traktorů Steyr a Case. Letos jsme loňský rekord překonali o 9 traktorů a tak mohli obyvatelé Soběslavi obdivovat 33 traktorů v koloně, která projela skrz centrum města. Na letišti jsme vytvořili společnou fotku a vrátili se na firmu.

V pátek probíhal program pouze dopoledne, ale návštěvnost byla neuvěřitelná. Přijeli studenti z Českých Budějovic, Kamenice, Tábora a samozřejmě z Veselí nad Lužnicí a Soběslavi. Po prohlídce stájové technologie, zemědělské techniky a traktorů Steyr si pochutnali na jitrnicích, jelitách, tlačence a kdo nemá rád zabijačku, tak pro něj jsme měli vepřové a kuřecí řízky nebo z pekárny štrůdl, koláčky, kremrole a věnečky. Jídla a pití bylo spousta a na všechny se dostalo.

V pátek byl areál zpřístupněn i široké veřejnosti. Jen v pátek dorazilo skoro 400 dětí, žáků a dospělích.

 

Uvidíme se zase za rok, do kalendáře si zapište termín 19. a 20. listopadu 2020.

 

Všem děkujeme za účast a za chvíli strávenou s námi .....