Datum zveřejnění: 27.11.2018
Ve dnech 22. a 23. listopadu 2018 se uskutečnil další ročník Dne otevřených dveří naší společnosti.

 

Ve čtvrtek jsme přivítali naše zákazníky, kteří si mohli prohlédnout poslední novinky od společnosti LELY - automatický systém dojení Lely Astronaut A5 a nový přihrnovač krmiva Lely Juno Flex. V rámci rostlinné výroby poté kompletní řadu traktorů Steyr, kypřič půdy Opall, kompletní sadu strojů na zpracování píce Lely. V zázemí jsme připravili zabijačkové hody, na ochutnávku pivo z Chrášťan, sýry a k jídlu nám vyhrával harmonikář. 

Ve 13 hodin bylo připravené překvapení, spanilá jízda po Soběslavi. Protože se jednalo o první ročník, doufali jsme v alespoň 10 až 15 traktorů, ale sny byly překonány. Na spanilou jízdu vyrazilo neuvěřitelných 24 traktorů značky Steyer a Case, objeli jsme centrum města a díky předsedovi letiště Soběslav jsme mohli závěrečnou společnou fotku udělat právě tam.

Kdo přijel traktorem, zdarma jsme mu změřili výkon motoru pomocí motorové brzdy.

Pátek je vždy určen pro školky, základní školy, střední školy a učiliště. Letos dorazilo kolem 250 dětí a studentů. Poprvé jsme naše brány otevřeli i široké veřejnosti a někteří z vás to opravdu využili, dorazilo kolem 40 lidí. Nejenže si mohli prohlédnout veškerou techniku, ale také si s námi posedět a ochutnat naše zabijačkové hody.

Letošní rok je za námi a my pomalu začínáme připravovat další ročník, který proběhne ve dnech 21. a 22. listopadu 2019. Budeme se těšit a doufáme, že za rok opět všichni dorazíte.