Datum zveřejnění: 14.03.2018
Zveme vás 8. 4. - 12. 4. do naší expozice v pavilonu B na světovou premiéru - Lely Welger RPC Tornado 160 V!

Průmyslová revoluce 4.0 s Agropartnery v hale B!

Včera technologie z budoucnosti, dnes oblíbení praktičtí pomocníci a zítra nezbytnost do každé stáje. Produkty nizozemské firmy Lely jsou v České republice díky společnosti AGRO-partner dobře známé. Především automatické shrnovače krmení Lely Juno a automatické dojicí systémy Lely Astronaut již roky pomáhají na českých a slovenských farmách všech velikostí. A vy si je můžete prohlédnout na mezinárodním zemědělském veletrhu Techagro 2018 v hale B.

Velká pozornost zde bude věnována i automatickému krmení Lely Vector. V České republice už jich v provozu jezdí několik, ovšem hlavní vlna instalací začíná tento a příští rok. Na své si přijdou i fanoušci nových strojů ze světa zemědělské techniky. Největším překvapením veletrhu bude světová premiéra kombinovaného lisu s baličkou. Tu návštěvníci uvidí dokonce ve dvou variantách - jako legendární Lely Welger RPC 160 V Tornádo s variabilní komorou a Lely Welger RPC 130 F Tornádo s fixní komorou!

Stánek Agropartnerů o velikosti skoro 600 m2 nabídne i další techniku, jako například nejprodávanější obraceč Lely Lotus Stabilo 770. Kromě něj máme připravenou i žhavou novinku – tzv. žací trojkombinaci s kondicionérem Lely Splendimo 330 FC a 910 MC v agregaci s fešným Steyrem CVT 4145 Profi.

Průmysl 4.0 v českém zemědělství

Již čtvrtá průmyslová revoluce pojmenovaná teprve před několika lety označuje vstup chytrých technologií do rutinních pracovních procesů. Společně s růstem české ekonomiky a strukturálními změnami pracovních míst nabírá robotizace stále většího významu. Tento zdánlivě nový průmysl 4.0 je však dlouholetou realitou v našem zemědělství právě díky firmě AGRO-partner, která k nám přivezla první automatické dojicí systémy Lely Astronaut už před 15 lety.

Práce na farmě je vnímána jako velká dřina a v minulosti tomu tak skutečně i bylo. V současné době lze ale pomocí smysluplných moderních technologií z velké části tuto tvrdou práci přenechat strojům. Ve společnosti AGRO-partner jsme přesvědčeni, že naše technologie zlepšují ekonomiku farmy, pohodu zvířat i komfort práce. Farmy, které se dále rozvíjí s našimi technologiemi, jsou toho důkazem a my je podporujeme širokým zázemím certifikovaných servisních techniků, léty prověřenou logistikou náhradních dílů i zkušenými zootechniky.

Zajděte k nám do stánku v hale B na přátelský rozhovor u sklenice poctivého českého mléka.

Tým rodinné firmy AGRO-partner ze Soběslavi