Chcete vědět víc?

Napište nám
Profesionální 8rotorové obraceče SIP SPIDER se vyznačují velice dobrým a rovnoměrným rozhozem, a to i při vysokých rychlostech.

 

Profesionální 8rotorové obraceče SIP SPIDER jsou díky pracovnímu záběru až 8,80 m ideální volbou pro obdělávání velkých výměr. Promyšlený design stroje garantuje vynikající flexibilitu a manévrovatelnost. Jednoduchá konstrukce stroje umožňuje rychlou a velice snadnou změnu nastavení jako je úhel rozhozu. Kompaktní rozměry v přepravní poloze zajišťují maximální bezpečnost při jízdě po silnici.

 

VODICÍ KOLA

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU - obraceč píce SIP SPIDER postupně kopíruje terén pomocí vodicích vícestupňových kol. Vždy lze správně nastavit pracovní výšku, díky čemuž je rozhoz čistší a jízda rychlejší. Stroj se chová šetrně k drnům a pružinové prsty vykazují mnohem delší životnost. Dodatečné vodicí kolo doporučujeme pro práci ve svažitém či členitém terénu.

 

PŘIZPŮSOBENÍ TERÉNU

NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

Nastavení úhlu rozhozu v rozsahu od 12° do 18°, v závislosti na modelu, se obraceč přizpůsobí terénu. Stejně tak se ramena s pružinovými prsty přizpůsobí směrem dopředu a dozadu o 7°, což umožní přizpůsobení požadovanému řádku.

 

INOVATIVNÍ ROTORY

PERFEKTNÍ ROZHOZ - inovativní geometrie rotorů s masivními trubkami o kruhovém průřezu a rameny, které disponují pružinovými prsty, představuje velké vylepšení pro rovnoměrný a optimální rozhoz. Díky tomu je lepší jak pracovní výkon, tak i celkový rozhoz, a píce může mnohem rychleji prosychat.

 

PERFEKTNÍ KOPÍROVÁNÍ

PŘIPOJOVACÍ KONZOLA - robustní připojovací konzola je vybavena široko výkyvným kloubovým hřídelem, díky čemuž umožňuje perfektně kopírovat stopu traktoru a zaručuje vysokou manévrovatelnost. Navíc umožňuje i dosažení menšího poloměru otáčení pro rychlejší obracení na hraně pozemku a větší efektivitu.

 

SKLIZEŇ ČISTÉ PÍCE

PROMYŠLENÉ ROTORY - unikátní design rotorů o malém průměru brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce. Asymetrické dvojité pružinové prsty jsou stabilně uchyceny na ramenu a disponují pojistkou proti ztrátě. Jednotlivé držáky pružinových prstů jsou vyrobeny z masivních trubek pro dlouhou živostnost.

 

BEZPEČNOST A OCHRANA

SPOJKA WALTERSCHEID - prostřednictvím vačkové spojky Walterscheid na pohonu chráníte svůj stroj před přetížením a předcházíte tak výpadkům stroje i opravám. Stává se tak nejčastěji na začátku práce, než dosáhnete optimální pracovní rychlosti. Bezpečnostní spojka je namontovaná vedle hlavní převodovky a je zajištěna její dostatečná provozní ochrana.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY - Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr SPIDER 815/8 SPIDER 815/8 T SPIDER 900/8 SPIDER 900/8 T
Pracovní záběr (m) 7,85 7,85 8,8 8,8
Přepravní výška (m) 2,95 2,95 2,80/2,95 2,45
Průměr rotoru (m) 1,3 1,3 1,45 1,45
Počet rotorů 8 8 8 8
Počet pružinových prstů na rotor 5 5 6 6
Požadavek na traktor (kW/k) 60/80 45/60 74/100 46/60

Soubory ke stažení:


 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

 

Brožura sklizeň píce - obraceče SIP

20.28 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.