Chcete vědět víc?

Napište nám
Kvalita píce závisí na dvou faktorech: čistotě a době sušení.

 

Z tohoto důvodu jsou rotorové obraceče píce důležitou součástí procesu sklizně, protože díky správnému obracení píce dochází k rychlejšímu a rovnoměrnějšímu prosychání.

Profesionální 4rotorové obraceče s mimořádně robustní konstrukcí jsou na základě svého kompaktního pracovního záběru optimální volbou pro práci ve svažitějším terénu a na menších plochách. Díky propracované koncepci rotorů, snadné manipulaci a manévrovatelnosti garantují rovnoměrný rozhoz píce.

 

VODICÍ KOLA

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU - obraceč píce SIP SPIDER postupně kopíruje terén pomocí vodicích vícestupňových kol. Vždy lze správně nastavit pracovní výšku, díky čemuž je rozhoz čistší a jízda rychlejší. Stroj se chová šetrně k drnům a pružinové prsty vykazují mnohem delší životnost. Dodatečné vodicí kolo doporučujeme pro práci ve svažitém či členitém terénu.

 

PŘIZPŮSOBENÍ TERÉNU

NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

Nastavení úhlu rozhozu v rozsahu od 12° do 18°, v závislosti na modelu, se obraceč přizpůsobí terénu. Stejně tak se ramena s pružinovými prsty přizpůsobí směrem dopředu a dozadu o 7°, což umožní přizpůsobení požadovanému řádku.

 

INOVATIVNÍ ROTORY

PERFEKTNÍ ROZHOZ - inovativní geometrie rotorů s masivními trubkami o kruhovém průřezu a rameny, které disponují pružinovými prsty, představuje velké vylepšení pro rovnoměrný a optimální rozhoz. Díky tomu je lepší jak pracovní výkon, tak i celkový rozhoz, a píce může mnohem rychleji prosychat.

 

SKLIZEŇ ČISTÉ PÍCE

PROMYŠLENÉ ROTORY - unikátní design rotorů o malém průměru brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce. Asymetrické dvojité pružinové prsty jsou stabilně uchyceny na ramenu a disponují pojistkou proti ztrátě. Jednotlivé držáky pružinových prstů jsou vyrobeny z masivních trubek pro dlouhou živostnost.

 

BEZPEČNOST A OCHRANA

SPOJKA WALTERSCHEID - prostřednictvím vačkové spojky Walterscheid na pohonu chráníte svůj stroj před přetížením a předcházíte tak výpadkům stroje i opravám. Stává se tak nejčastěji na začátku práce, než dosáhnete optimální pracovní rychlosti. Bezpečnostní spojka je namontovaná vedle hlavní převodovky a je zajištěna její dostatečná provozní ochrana.

 

Název / parametr SPIDER 455/4 SPIDER 555/4
Pracovní záběr (m) 4,5 5,3
Přepravní výška (m) 2,4 2,7
Průměr rotoru (m) 1,6 1,7
Počet rotorů 4 4
Počet pružinových prstů na rotor 6 6
Požadavek na traktor (kW/k) 15/20 15/20

Soubory ke stažení:


 

Leták 3letá záruka SIP

4.12 MB

 

Brožura sklizeň píce - obraceče SIP

20.28 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.