Chcete vědět víc?

Napište nám
Profesionální středové shrnovače přináší maximální pracovní výkon za velmi krátký čas.

 

Díky 3D rotorům a flexibilnímu tandemovému podvozku vynikají čistou a precizní prací v jakémkoliv terénu.

Vysoká stabilita tažených dvourotorových shrnovačů STAR a ukládání píce do středového řádku umožňuje velký plošný výkon a maximální produktivitu. Současně dochází k vytváření kypřejšího a čistšího řádku, a to i na nerovném terénu. Disponují robustním mechanismem řízení, který umožňuje otočení +/-  75o, díky čemuž shrnovač perfektně kopíruje stopu traktoru. Výhodou je i hydraulické sklopení rotorů do přepravní polohy ihned po ukončení práce.

 

PERFEKTNÍ UKLÁDÁNÍ PÍCE

MODULOVÉ ROTORY - shrnovače jsou vybavené inovativním řešením, jako je například modulové provedení rotorů a větší průměr vodicí dráhy. Garantují perfektní ukládání pokosené píce i při větší rychlosti. Ramena s prsty uložená ve dvou kuličkových ložiscích je možné jednotlivě vyměnit.

 

FLEXIBILNÍ KLOUB

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU 3D - volný pohyb rotorů je faktor, který garantuje vysokou kvalitu a čistou píci nezávisle na nerovnostech terénu. Speciální křížové klouby na rotoru umožňují perfektní kopírování terénu 3D nezávisle na poloze podvozku. Pružinové prsty se pohybují paralelně vzhledem k povrchu, čímž je zajištěna čistota píce. 

 

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

NASTAVENÍ ŠÍŘKY A VÝŠKY - pracovní výšku pružinových prstů a šířku řádku lze velice snadno nastavit, čímž se zajistí šetrný práce a neporušení drnu. Dobře nastavená pracovní výška pružinových prstů, kterou lze nastavit pohodlně z traktoru, zajistí vysokou kvalitu píce. Šířka řádku a množství píce se přizpůsobí v závislosti na šířce sběracího ústrojí.

 

PLYNULOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

TANDEMOVÝ PODVOZEK - patentovaný podvozek SIP kopíruje díky polohování otočné nápravy o 50 % plynuleji a rovnoměrněji terénu ve srovnání se standardní tandemovou nápravou. Optimální kopírování terénu je zaručeno i při vysoké pojezdové rychlosti.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY - Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr STAR 650/20 T STAR 720/22 T STAR 850/25 T STAR 1000/30 T
Pracovní záběr (m) 6,04 - 6,58 6,6 - 7,15 7,24 - 8,30 8,82 - 9,94
Pracovní šířka (m) 2,55 2,99 2,99 2,81
Průměr rotoru (m) 2,85 3,15 3,55 4,26
Počet ramen 2x10 2x11 2x13 2x15
Počet dvojitých prstů na rameni 4 4 4 4
Požadavek na traktor (kW/k) 40/55 40/55 40/55 60/80

Soubory ke stažení:


 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

 

Brožura rotorové shrnovače SIP

28.59 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.