Chcete vědět víc?

Napište nám
Představují vhodné řešení pro profesionální podniky nabízející služby a větší zemědělce.

 

Stranové shrnovače nabízí optimální výkon a vysokou efektivitu. Celá konstrukce je velmi robustní, aby stroje zvládly každodenní práci. Představují vhodné řešení pro profesionální podniky nabízející služby a větší zemědělce.

Dvourotorové shrnovače jsou koncipovány pro velmi snadnou manipulaci a vysokou efektivitu práce. Díky konstrukčnímu provedení lze dle druhu píce vytvářet buď velký dvojitý řádek, nebo dva menší samostatné řádky. V kopcovitém a extrémně nerovném terénu doporučujeme používat dvojité vodicí kolo.

 

PERFEKTNÍ UKLÁDÁNÍ PÍCE

MODULOVÉ ROTORY - shrnovače jsou vybavené inovativním řešením, jako je například modulové provedení rotorů a větší průměr vodicí dráhy. Garantují perfektní ukládání pokosené píce i při větší rychlosti. Ramena s prsty uložená ve dvou kuličkových ložiscích je možné jednotlivě vyměnit.

 

FLEXIBILNÍ KLOUB

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU 3D - volný pohyb rotorů je faktor, který garantuje vysokou kvalitu a čistou píci nezávisle na nerovnostech terénu. Speciální křížové klouby na rotoru umožňují perfektní kopírování terénu 3D nezávisle na poloze podvozku. Pružinové prsty se pohybují paralelně vzhledem k povrchu, čímž je zajištěna čistota píce. 

 

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

NASTAVENÍ ŠÍŘKY A VÝŠKY - pracovní výšku pružinových prstů a šířku řádku lze velice snadno nastavit, čímž se zajistí šetrný práce a neporušení drnu. Dobře nastavená pracovní výška pružinových prstů, kterou lze nastavit pohodlně z traktoru, zajistí vysokou kvalitu píce. Šířka řádku a množství píce se přizpůsobí v závislosti na šířce sběracího ústrojí.

 

PLYNULOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

TANDEMOVÝ PODVOZEK - patentovaný podvozek SIP kopíruje díky polohování otočné nápravy o 50 % plynuleji a rovnoměrněji terénu ve srovnání se standardní tandemovou nápravou. Optimální kopírování terénu je zaručeno i při vysoké pojezdové rychlosti.

 

RYCHLEJŠÍ PRÁCE

VODICÍ KOLO - vodicí kolo na shrnovači umožňuje rychlejší práci na nerovném terénu bez poškození pružinových prstů nebo držáků pružinových prstů a garantuje čistý řádek. Shrnovač totiž kopíruje terén postupně. Tak lze vždy správně nastavit pracovní hloubku. Stroj se chová šetrně k drnům, garantuje čistý řádek a jízda je rychlejší.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY - Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr STAR 600/20 T STAR 700/22 T
Pracovní záběr (m) 3,40 - 6,20 6,9
Pracovní šířka (m) 1,73 2,99
Průměr rotoru (m) 2,85 3,25
Počet ramen 2x10 2X11
Počet dvojitých prstů na rameni 4 4
Požadavek na traktor (kW/k) 30/41 37/50

Soubory ke stažení:


 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

 

Brožura rotorové shrnovače SIP

28.59 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.