Chcete vědět víc?

Napište nám
Rotorový obraceč píce SPIDER 1100|10 je koncipovaný jako robustní a kompaktní stroj.

 

Rotorový obraceč píce SPIDER 1100|10 je koncipovaný jako robustní a kompaktní stroj, který je ideální volbou pro velké podniky nebo podniky poskytující služby, jelikož nabízí vysokou produktivitu a pracovní záběr.

Rotorový obraceč píce SPIDER 1100|10 vyniká svou lehkou, ale zároveň vysoce robustní konstrukcí. I přes svůj pracovní záběr 10,8 m je po složení velice kompaktní a umožňuje bezproblémový transport. Každý rotor může individuálně kopírovat terén, což v kombinaci s malým průměrem rotoru garantuje vynikající výkon při obracení píce a rovnoměrný rozhoz. Navzájem spojené kryty jsou zárukou vysoké stability stroje.

 

VODICÍ KOLA

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU - obraceč píce SIP SPIDER postupně kopíruje terén pomocí vodicích vícestupňových kol. Vždy lze správně nastavit pracovní výšku, díky čemuž je rozhoz čistší a jízda rychlejší. Stroj se chová šetrně k drnům a pružinové prsty vykazují mnohem delší životnost. Dodatečné vodicí kolo doporučujeme pro práci ve svažitém či členitém terénu.

 

PŘIZPŮSOBENÍ TERÉNU

NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

Nastavení úhlu rozhozu v rozsahu od 12° do 18°, v závislosti na modelu, se obraceč přizpůsobí terénu. Stejně tak se ramena s pružinovými prsty přizpůsobí směrem dopředu a dozadu o 7°, což umožní přizpůsobení požadovanému řádku.

 

INOVATIVNÍ ROTORY

PERFEKTNÍ ROZHOZ - inovativní geometrie rotorů s masivními trubkami o kruhovém průřezu a rameny, které disponují pružinovými prsty, představuje velké vylepšení pro rovnoměrný a optimální rozhoz. Díky tomu je lepší jak pracovní výkon, tak i celkový rozhoz, a píce může mnohem rychleji prosychat.

 

SKLIZEŇ ČISTÉ PÍCE

PROMYŠLENÉ ROTORY - unikátní design rotorů o malém průměru brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce. Asymetrické dvojité pružinové prsty jsou stabilně uchyceny na ramenu a disponují pojistkou proti ztrátě. Jednotlivé držáky pružinových prstů jsou vyrobeny z masivních trubek pro dlouhou živostnost.

 

BEZPEČNOST A OCHRANA

SPOJKA WALTERSCHEID - prostřednictvím vačkové spojky Walterscheid na pohonu chráníte svůj stroj před přetížením a předcházíte tak výpadkům stroje i opravám. Stává se tak nejčastěji na začátku práce, než dosáhnete optimální pracovní rychlosti. Bezpečnostní spojka je namontovaná vedle hlavní převodovky a je zajištěna její dostatečná provozní ochrana.

 

KVALITA A ROBUSTNOST

3 ROKY ZÁRUKY - Stroje SIP jsou vyrobeny pouze z kvalitních a robustních materiálů, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Za kvalitou všech strojů na zpracování píce SIP si výrobce pevně stojí, a proto nově na stroje vyrobené od roku 2020 poskytuje prodlouženou 3letou záruku.

 

Název / parametr SPIDER 1100/10 SPIDER 1100/10 T
Pracovní záběr (m) 10,8 10,8
Přepravní výška (m) 3,7 2,45
Průměr rotoru (m) 1,45 1,45
Počet rotorů 10 10
Počet pružinových prstů na rotor 6 6
Požadavek na traktor (kW/k) 74/100 46/60

Soubory ke stažení:


 

Leták 3letá záruka

4.12 MB

 

Brožura sklizeň píce - obraceče SIP

20.28 MB

Napište nám

Přejete si nezávaznou schůzku nebo více informací o našich službách a technologiích?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti AGRO-partner s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO-partner s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné
Odesláním emailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze firmy AGRO-partner s.r.o.